Sohbet

Sohbete başla

ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN
mobil sohbet

Sohbet Salonu

Okey oyunu haricinde alternatif olarak gelişmekte olan sohbet odalarımıza bağlanıp farklı oyun sistemlerini kullanabileceğinizi unutmayın.

Oyun, kelime, bulmaca, yarisma, test ve islam gibi soru cevap şeklinde 24 saat aktif olan sohbet oyunlarını oynayabilirsiniz.

Sohbet odalarına hiç bir zaman ücret ödemek zorunda kalmazsınız tüm özellikleri kullanabilirsiniz.

24 saat aktif olan sistemde günün her saatinde, her alandan cep telefonu, tablet, bilgisayar ve laptoplarınızla bağlanabilir eğlenceli anlar geçirebilirsiniz.

Sizden hiç bir karşılık beklemeden tamamen güvenli sohbet odalarını kullanımınıza sunuyoruz şimdiden iyi sohbetler.

Okey Salonları

Ayrıca sohbet etme imkanını canlı okey salonumuzdada bulabilirsiniz, üye olan tüm kullanıcılarımız ücretsiz okey oynama yanında. Özelde ve kanal ekranı yani lobide sohbet edebilirler.

Bir çok internet kullanıcılarının ortak arayışlarından olan resimli sohbet odaları, okey salonumuzda yer alan profil özelliği sayesinde aktif edilmiş olup tüm kullanıcılar profiline resim yerleştirebilirler.

Görüntülü sohbet özelliği (resimli sohbet) sayesinde karşınızda konuştuğunuz kullanıcının profil fotoğrafını görebiliryorsunuz. Ayrıca okey oynadığınız masada bir sohbet ekranı daha açılıyor ve oyun oynadığınız kişilerle sohbet edebiliyorsunuz.

Grup chat özelliği sayesinde hem okey oynayıp hemde makara sohbet edebileceğinizi en kaliteli sohbet arayış ihtiyacınıza cevap bulabileceğinizi unutmayın.

mobil sohbet